מידע עסקי

אינדקס חברות המספקות מידע עסקי בכל תחום

מחפש מידע על המתחרים? כאן תמצא הפניות לחברות ואתרים שיעזרו לך:

BDI - מידע עסקי
ביזנס דאטה הינה חברה המתמחה בהשגת כל מידע עסקי, שיווקי וכלכלי הניתן להשגה בדרכים חוקיות. החברה מציעה שירותי מידע עסקי רבים כגון התראת מידע מיידית אודות לקוחותיך לאחר בדיקה יום יומית, בדיקת יכולתיהם של לקוחות פרטיים לעמוד בהתחייבויות כספיות ועוד.
כניסה לאתר: ביזנס דאטה


MyPi - מידע עסקי
מעוניינים לגבור על מתחריכם ולהיות תמיד (אבל תמיד) צעד אחד או יותר לפניהם? מידע עסקי הוא הפיתרון המושלם והיעיל ביותר עבורכם, ולא סתם אלא שירות המידע העסקי של משרד החקירות המיומן והמקצועי MyPi. אם החברה המתחרה שלכם מתכננת לבצע מהלך עסקי חשוב תהיו בטוחים שתדעו על כך ותוכלו לגבור עליהם במהלך עסקי משלכם.
כניסה לאתר: MyPI - מידע ומודיעין עסקי


D&B
דן אנד ברדסטריט ישראל הינה חברה המציעה שלל פתרונות מידע עסקיים. החברה מציעה שירותים כגון סריקת חברות בכל שוק והתראות על עדכונים בחברות המתחרות, תוכנה יעילה ביותר לניותח מידע על לקוחות, שירות מרהיב ויחודי המציע תוכנה אשר מציגה את הסיכון בהתקשרות עם חברה מסוימת  ולדווח האם רצוי להמשיך בקשר על ידי ניתוח מגמת האשראי וע"פ פרמטרים שונים ומגוונים ועוד אין ספור שירותים.

כניסה לאתר: דן אנד ברדסטריט ישראל


יוניק מודיעין עסקי
יוניק מודיעין עסקי הינו משרד מקצועי לניהול חקירות המציע בין היתר שירותי מודיעין עסקי מקצועיים אשר יאפשרו לכם לגבור על התחרות העסקית בינכם לבין מתחריכם. המידע העסקי יספק לכם נותנים כדוגמאת היסטוריות עסקית, בדיקת תביעות משפטיות בעבר ובהווה ועוד.
כניסה לאתר: יוניק - מודיעין עסקי

דיטקט סוכנות למודיעין וחקירות מיוחדות
דיטקט הינה סוכנות למודיעין עסקי וחקירות מיוחדות, בין היתר מספקים בדיטקט שירות מודיעין עסקי ומידע תחרותי. בין השירותים בתחום זה ניתן למצוא: מודיעין עסקי על מתחרים קיימים בתחום, מודיעין על השוק, מידע כללי אודות מתחרים או לקוחות ועוד שירותים נוספים.
כניסה לאתר: דיטקט סוכנות מודיעין

סי ג'י איי - מודיעין
סי ג'י איי אשר הוקמה בשנת 1989 פועלת כבר שנים בהם צברה כל ניסיון אפשרי תחת הנושאים של ייעוץ ומודיעין תחרותי, השגת מידע עסקי, חקירות תעשיתיות ומסחריות והקמת מערכות אבטחה. הצוות המקצועי של סי ג'י איי מספקים מידע בנושאים שונים של מודיעין עסקי אשר הם: מידע עסקי, אסטרטגיות שיווקיות של מתחריכם, מידע אודות מצורים חדשים, מידע אודות מסעות פרסום ועוד.
כניסה לאתר: סי ג'י איי - מודיעין

מוקד לחקירות
קבוצת מוקד לחקירות הינה חברה מקצועית ביותר הפועלת כבר כמעט 40 שנים! החברה מספקת שלל שירותים מקצועיים כגון חקירות, סיוע בתביעות, חקירות מחשבים, טיפול במקרים של נזקי גוף ועוד כאשר בין השירותים הללו ישנו שירות מקצועי של מודיעין עסקי וחקירות מסחריות לשם השגת מידע בתחומים עסקיים שונים.
כניסה לאתר: מוקד


 
מאמרים אחרונים

קישורים
- חוקרים פרטיים

חיפוש באתר
מפת האתר
אינדקס חוקרים פרטיים - משרדי חקירות ומכוני פוליגרף בישראל - כל הזכויות שמורות