פוליגרף

אינדקס בודקי פוליגרף בישראל

עובדה: בדיקת פוליגרף הנה הדרך הטובה ביותר לחשוף שקרים!

מדי חודש מתבצעות בישראל מאות בדיקות פוליגרף, בעת סכסוכים אזרחיים, מחלוקות עסקיות, חשד לבגידה בין בני זוג, מעילות ובמקרים רבים נוספים. כל אותם אנשים שהחליטו לפנות אל מכון פוליגרף, רוצים להוכיח דבר פשוט - את האמת.

לעיתים קרובות פונים אל מכוני פוליגרף אנשים שרוצים להוכיח את חפותם, בעת שהואשמו בפלילים. המדובר במקרים שבהם אדם נחקר בחשד לביצוע עבירה מסויימת או שכבר הוגש נגדו כתב אישום. עורכי דין העוסקים בפלילים, ימליצו לאדם הטוען לחפותו, להבדק במכון פוליגרף פרטי.

אם תוצאות הבדיקה יצביעו על אמירת אמת, ניתן יהיה לעשות בהן שימוש במהלך המשפט ובמקרים אחרים, לנסות ולהגיע לעסקת טיעון או אפילו למצב של אי הגשת כתב אישום. חשוב לזכור כי חוות דעתו של בודק פוליגרף מוסמך ומקצועי תוצג ותתקבל על ידי בית המשפט כחוות דעת מומחה.

בעלי חברות נוהגים לשלוח עובדים חדשים לבדיקות פוליגרף, לפני קבלה לעבודה (נפוץ מאד בקרב חברות גדולות במשק). בהמשך נשלחים העובדים לבדיקות תקופתיות, באופן אקראי. כמעט כל עובד המבקש להתקבל לעבודה בבורסה ליהלומים ישלח לבדיקה במכונת אמת.

לתאום מועד לבדיקה במכונת אמת לחץ כאן: פוליגרף

חברות ביטוח החושדות כי מבוטח הגיש תביעה כוזבת או מנופחת, ינסו להציע לו להבדק בפוליגרף. בדרך כלל יתנו את ביצוע הבדיקה בכך, שאם יתגלה כי המבוטח שיקר, הוא לא יקבל את כספי הביטוח ולהפך. יש לזכור כי חברת הביטוח אינה רשאית לאלץ מבוטח לעבור בדיקה במכונת אמת ואין ביכולתה להתנות את התשלום בביצוע הבדיקה.


אם אינך בטוח בשאלה כלשהי או שברצונך לקבל מידע נוסף אודות אפשרויות הבדיקה במכונת אמת, תוכל לפנות אל כל אחד מהמכונים שלהלן ולקבל תשובות ממיטב הממוחים בתחום, הפועלים במדינת ישראל. כמו כן ניתן לפנות על מנת לתאם מועד לבדיקה או לברור וקבלת הצעות מחיר מפורטות.

להלן רשימת מכוני פוליגרף ברחבי ישראל:

MYPI - חקירות ומודיעין ברמה אחרת
מכון הפוליגרף של יניר לוין מציע שירות בדיקת אמת לעורכי דין, חברות ואנשים פרטיים. המכון מקפיד על חדשנות ושימוש במכשירים הטובים והחדשים ביותר בשוק. בדיקות האמת מתבצעות הן לעסקים והן לפרטיים במחיר הנמוך ביותר בישראל.
כניסה לאתר: MYPI - בדיקות פוליגרף ושירותי חקירות מובילים


 

מכון פוליגרף בהנהלת עמוס אבטליון
מכון פוליגרף בניהול עמוס אבטליון הינו מכון פוליגרף ותיק בתחומו בישראל. המכון מתמחה בבדיקות פוליגרף עבור חברות ביטוח, מתן פתרונות בסכסוכים אישיים ועסקיים, חשדות ומקרים נוספים המצריכים בדיקת אמת. מכון הפוליגרף נמצא בתל אביב.
כניסה לאתר: מכון אבטליון


מכון תמיר לפוליגרף
המכון מתמחה בבדיקות פוליגרף אנאלוגיות וממוחשבות בשביל לקוחות פרטיים וחברות עסקיות. למכון ישנם סניפים ברמלה ובתל אביב אך הוא מספק גם בדיקת פוליגרף בכל מקום באמצעות מכשיר נייד. המכון יכול לספק צוות גדול של בודקים לבדיקה מהירה של חברה גדולה.
כניסה לאתר: מכון תמיר


מכון טל פוליגרף
מכון טל פוליגרף המנוהל ע"י אבי חדד הינו מכון המתמחה בבירור חשד בנושאי בגידות בין בני זוג, אלימות במשפחה, הטרדה מינית ומעשים מגונים, אימות גרסאות, הזמת חשדות שונים, בידקת כל נושא הניתן לבדיקה ועומד בכללים המקצועיים, חוות דעת של מומחים עבור בתי משפט ועוד.
כניסה לאתר: מכון טל


מכון פוליגרף שגיא
מכון הפוליגרף מכון "פוליגרף שגיא" הינו מכון מקצועי לאימות חשדות בתחומים שונים. בגידה, רמאויות, האשמות, גרסאות סיפור מוטלות בספק, בדיקות עבר, שימוש בסמים - הכל נבדק במכון פוליגרף שגיא. הבדיקות נעשות ע"י אמצעים שונים ומסיקות מסקנות ע"פ הפרמטרים הפיזיולוגיים של נשימה, הפעילות החשמלית של העור וקצב פעילות כלי הדם בגוף.
כניסה לאתר: מכון שגיא


מח"פ - משרד חקירות פוליגרף
משרד חקירות הפולגירף מח"פ בהנהלת שאול עזר הינו משרד מקצועי וותיק הפועל כבר משנת 1991. המכון מתמחה באיתור גנבים, בבדיקת נפגעי חברות ביטוח, בגישור ובוררות, בבדיקות אישיות של חשד למעשים מגונים ובדיקות בעת חשד לבגידה.
כניסה לאתר: מ-ח-פ - מכון פוליגרף


מכון רום פוליגרף
מכון רון פוליגרף הינו מכון המציע בדיקות פוליגרף אישיות שונות כגון דרישת עו"ד לדעת את האמת לפני טיפולו בלקוח, בדיקות פוליגרף במהלך תביעות משפתיות, בוררויות ופתירת סכסוכים, חוותדעת בית המשפט ועוד, ובדיקות פוליגרף לעובדים כגון מבחני קבלה לחברה, בדיקת עובדים העובדים במשרות רגישות ועוד, ובדיקות פוליגרף לבירור אירועים שונים כגון גניבה או זיופים.
כניסה לאתר: מכון רום


דינור - מכון לפוליגרף וחקירות
מכון הפוליגרף דינור הינו מכון מקצועי הפועל לשם איתור נתונים שונים. הבדוקים אשר תוכלו למצוא במכון הינן: בדיקות טרם תעסוקה, בדיקות מקצועיות לבתי משפט, בדיקות פוליגרף בשל חשד לגניבה או העברת מידע עסקי חשאי, בדיקות תקופתיות לחברות עבור משתמשים העבודים במשרות בעלי קשר קרוב למידע עסקי, בדיקות עבור חברות ביטוח, בדיקות של מעשים מגונים ועוד.
כניסה לאתר: מכון דינורמאמרים אחרונים

קישורים
- אינדקס חוקרים פרטיים
- משרדי חקירות
- שמאי מקרקעין
- אינדקס ביטוח
- מצלמות אבטחה
- אינדקס עורכי דין

חיפוש באתר
מפת האתר
אינדקס חוקרים פרטיים - משרדי חקירות ומכוני פוליגרף בישראל - כל הזכויות שמורות