חוקרים פרטיים בישראל

רשימת חוקרים פרטיים מומלצים:

רשימת חוקרים פרטיים מומלצים בישראל

אנו עושים כל מאמץ לספק לכם קישורים ולהמליץ על משרדי חקירות ברמה הגבוהה ביותר. אם לא קיבלת שרות מקצועי או שאתה מרגיש מאוכזב מסיבה כלשהי, אנחנו נשמח לשמוע מה יש לך להגיד. אם תרצה להמליץ על משרד חקירות מסויים, נשמח אם תפנה אלינו באמצעות טופס יצירת קשר.

להלן רשימת חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות:


יניר לוין - יעוץ ומודיעין
משרד החקירות של יניר לוין מפעיל אתר אינטרנט מרתק, המציע לכל גולש מידע רב ומאמרים בנושאי חקירות, מודיעין עסקי, פוליגרף, מצלמות נסתרות ועוד. באתר פועל פורום המנוהל על ידי חוקרים פרטיים ועורכי דין בתחומים שונים. המשרד מציע ללקוחותיו שירותי חקירות בפריסה ארצית ובין לאומית.
כניסה לאתר:
משרד חקירות פרטיות יניר לוין - יעוץ ומודיעין
תירם אוניברסל
משרד מקצועי הממוקם בנתניה ומציע ללקוחותיו שירותים מגוונים ובכלל זאת: איתורים, שירותי קב"ט, מידע כלכלי ועוד. המשרד נמצא בבעלותם של רפאל תירם ויצחק קליין, קציני משטרה בעברם.
כניסה לאתר:
תירם אוניברסל חקירות

לשכת החוקרים הפרטיים בישראל
אתר הבית של לשכת החוקרים הפרטיים בישראל מציע לציבור מידע בנושאי חקיקה, פעילות הלשכה, מידע לחוקרים פרטיים אודות תנאי הצטרפות ללשכה, פורומים פעילים בנושאי חקירות, המנוהלים על ידי חוקרים ותיקים, אינדקס הטבות הניתנות לחברי הלשכה ועוד.
כניסה לאתר:
לשכת החוקרים הפרטיים בישראל

פתרונות חוקרים פרטיים
משרד חקירות המפעיל סניפים ברמת גן ובירושלים. בעלי המשרד חברים בלשכת החוקרים הפרטיים ובארגון החוקרים הבין לאומי IKD. בין שאר השירותים המוצעים ללקוחות המשרד: איסוף מידע כלכלי, חקירת מקרי הונאה, בדיקות במכונת אמת, יעוץ בנושאי מודיעין, בניית תיקי גירושין, תיעוד וצילום סמוי ועוד.
כניסה לאתר: חוקרים פרטיים
משרד לחקירות קשרים
אם אתם מחפשים מומחים להתמודדות עם אלימות של בני נוער, יתכן ומשרד החקירות קשרים יוכל לסייע לכם. המשרד מנוהל על ידי חוקר המציע את שרותיו כמומחה להתמודדות מול מקרים של אלימות נוער. באתר הבית של המשרד תוכלו למצוא מידע נוסף אודות הבעיה הנפוצה בחברה הישראלית.
כניסה לאתר:
קשרים - חוקר פרטי המתמחה במקרי אלימות נוער
פורטל חקירות קום
אתר ישראלי מקורי, המציע מידע ומאמרים בנושאי חקירות, חוקרים בחדשות, פורומים, לוחות למחפשי עבודה בתחום החקירות, רשימת חוקרים פרטיים בישראל, סיפורים שנכתבו על ידי בעלי מקצוע, חוקים שונים, טפסים שימושיים לעוסקים בחקירות, ספקי שירותים טכניים ועוד.
כניסה לאתר:
חקירות קוםמ.ל.מ חקירות
משרד החקירות של דודי בית הלחמי ונתי רייך פועל בתחום מאז שנת 1987. המשרד פועל ברשיון משרד המשפטים לניהול משרד חקירות ובעליו מחזיקים ברשיונות חוקר פרטי כחוק. בין תחומי התמחותו של המשרד: ביצוע מעקבים, חקירות סמויות, תיקי גירושין, איסוף מודיעין עסקי, תצפיות ועוד. חוקרי המשרד עושים שימוש תדיר באמצעים טכנולוגיים ואחרים במהלך ביצוע חקירותיהם.
כניסה לאתר:
מ.ל.מ משרד חקירות פרטיות

למידע אודות אפשרויות פרסום באינדקס חוקרים פרטיים לחץ כאן: פרסום באתרמאמרים אחרונים

קישורים
- חוקרים פרטיים
- חקירות פרטיות
- חוקרים פרטיים
- חקירות
- אינדקס חוקרים פרטיים
- אינדקס פוליגרף

חיפוש באתר
מפת האתר
אינדקס חוקרים פרטיים - משרדי חקירות ומכוני פוליגרף בישראל - כל הזכויות שמורות