מצלמות אבטחה

אינדקס מצלמות אבטחה - ציוד טכני מקצועי

בעמוד זה תוכל למצוא הפניות למיטב החברות הפועלות בישראל ומציעות מצלמות אבטחה, גלויות או נסתרות, שיתאימו לפיקוח ובקרה מרחוק, בבית, בחנות או במפעל. מערכות צילום מקצועיות יסייעו בפיקוח און ליין על הנעשה בבית העסק, חנות או מפעל, ואפילו בבית. לצורך פיקוח על עובדים, מטפלת או לצרכי השקט הנפשי שלך...

להלן רשימת בתי עסק שיוכלו לספק מצלמות אבטחה בישראל:


SPYSHOP MYPI - מצלמות אבטחה מקצועיות ואמינות
חנות מוצרי הריגול SPYSHOP של משרד החקירות המקצועי של יניר לוין "MYPI", מציעה מצלמות אבטחה מקצועיות ואמינות באיכותם. אם אתם מעוניינים לצפות במה שקורה בעסקכם \ בחנותכם \ במשרדכם \ בביתכם בשעה שהעוזרת משגיחה על ילדכם -  מצלמות האבטחה של SPYSHOP הן המושלמות עבורכם.
כניסה לאתר: MYPI SPYSHOP - חנות מצלמות אבטחהא.ש מערכות אבטחה
לחברת א.ש מערכות אבטחה ניסיון מקצועי ועשיר בתחומי מצלמות האבטחה במעגל סגור והחקירות.
כניסה לאתר: מצלמות אבטחה וחקירותATCCTV - ייעוץ, תכנון, התקנת מערכות אבטחה
חברת  ATCCTV הינה חברה המתמחה במתן ייעוץ ותכנון, בהתקנה ובניהול של מערכות אבטחה. החברה מייבאת מוצרים מתקדמים מהארץ ומחו'ל ומתמחה בהתקנתם. בנוסף, החברה עובדת שיתפוף חברות נוספות בארץ ובחו'ל בכדי לפתח טכנולוגיות חדישות. החברה הינה ספק מורשה מטעם משרד הביטחון.
כניסה לאתר: חברת מצלמות האבטחה ATCCTV
BSECURE - מצלמות אבטחה
חברת  BSECURE הינה חברה המציע ציוד אבטחה כגון מצלמות אבטחה, איטרקום לבניינים, מצלמות לילה, מצלמות כיפה לתיקרה, לחצני מצוקה וכו'. החברה מציע שירותים לקהל פרטי וקהל עסקי כאחד. החברה מאפשרת רכישה מידית של מוצרים באתר באמצעות סליקת כרטיס אשראי - הטופס מוגן בטכנולוגית SSL.
כניסה לאתר: חברת מצלמות האבטחה BSECUREKoralSystems - מצלמות אבטחה, nצלמות נסתרות, אזעקות
חברת KoralSystem (קורל מערכות) הינה חנות למוצרי צילום. החברה מציע מכירה אלקטרונית של מצלמות אבטחה וציוד צילום ניסתר ומאפשרת רכישה של המוצרים באתר באמצעות סליקת כרטיסי ויזה ומסטכארד. לחברת קורל מערכות יש ותק של שלוש שנים בהם החברה מספקת את שירותה למיגוון לקוחות.
כניסה לאתר: חברת מצלמות האבטחה KoralSystemeננוקום - מערכות מתקדמות
חברת NANOCOM מערכות מתקדמות מציע שירותי אבטחה מתקדמים כדוגמת בקרת כניסה לבניינים ומשרדים, מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, אינטרקום ועוד. ננוקום מציעים מצלמות אבטחה בצורות רבות כגון מצלמות כיפה (לתיקרה), מצלמות זום, מצלמות נסתרות (לדוגמא, מצלמה נסתרת בגלאי עשן) ועוד.
כניסה לאתר: חברת מצלמות האבטחה ננוקוםGeoVision- מערכות אבטחה

חברת GeoVision היא חברה המציעה למכירה מצלמות אבטחה, מצלמות כיפה, מצלמות לראיית לילה, אביזרים לציוד ועוד. את המוצרים ניתן לרכוש באמצעות אתר האינטרנט של GeoVision. החברה פועלת כבר שמונה שנים בהם היא מספקת את מיטב מוצריה למוסדות, קניונים ועוד.
כניסה לאתר: חברת מצלמות האבטחה GeovVsion
זוהר תקשורת - מצלמות אבטחה
זוהר תיקשורת היא חנות אינטרנט גדולה המציעה מוצרי אלקטרוניקה ומוצרי אבטחה שונים כגון מערכות בית חכם, אינטרקום, מצלמות אבטחה מתקדמות, מערכות אזעקה, ציוד ריגול ועוד מוצרים רבים המופיעים באתר. האתר פועל כבר חמש שנים החל משנת 2002 ומאפשר רכישה ישירה מהאתר באמצעות כרטיס אשראי.
כניסה לאתר: חברת זוהר תקשורתמעגל סגור
חנות אינטרנטית גדולה למוצרי ריגול מהיבואן הישר לצרכן. ציוד בילוש כגון מכשירי האזנה ניסתרים במחשבונים משרדיים, בטלפונים סלולרים, בשעונים ועוד, מכישרי צילום נסתרים  בציוד כגון שעוני קיר, כובעים, משקפי ראייה, תיקים, בעניבות יומ-יומיות ועוד. בנוסף תוכלו למצוא מלצמות אבטחה גלויות, מצלמות כיפה ועוד.
כניסה לאתר: מעגל-סגור
1. מצמות אבטחה סקיורטי קאמרה
שניר פניאן (31.08.2008)מאמרים אחרונים

קישורים
- חוקרים פרטיים
- מצלמות אבטחה כרטיסי DVR
- שמאי
- אינדקס ביטוח
- גרפולוגיה
- פוליגרף
- קידום אתרי אינטרנט

חיפוש באתר
מפת האתר
אינדקס חוקרים פרטיים - משרדי חקירות ומכוני פוליגרף בישראל - כל הזכויות שמורות